Seminarium: Edukacja w zakresie gospodarowania przestrzenią (27.04.2023)

W dniu 27 kwietnia 2023 roku odbyło się Seminarium Unii Uczelni pod hasłem: Edukacja w zakresie gospodarowania przestrzenią, którego gospodarzem był Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ.

Celem seminarium był przegląd i ocena programów nauczania na poziomie szkoły średniej i podstawowej w zakresie nauczania przedmiotów rozbudzających zainteresowanie W zasadniczej części seminarium odbyły się sesja plenarna i dwie dyskusje panelowe, w ramach których podjęta została próba identyfikacji stanu i wyzwań dotyczących kształcenia w zakresie treści związanych z gospodarowaniem przestrzenią.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym sprawozdaniem z wydarzenia dostępnym TUTAJ zawierającym materiały do pobrania (program, prezentacje prelegentów) oraz fotorelację.